Azərbaycan Respublikası Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi, Aparatın saxlanılması üçün 2020-ci il tələbatı üçün ayrılmış vəsait hesabına Lot-1 “Dəftərxana və təsərrüfat” və Lot-2 “Mətbəə məhsulları” üzrə malların satınalınması ilə əlaqədar kotirovka sorğusu elan edir.
Satınalma prosedurunda iştirak etmək istəyənlər vergi və rüsumları nəzərə almaqla təkliflərini möhürlənmiş, bağlı zərfdə 14.02.2020-ci il tarixində saat 13.00-a kimi Komitəyə təqdim etməlidirlər. Zərflərin açılış proseduru 14.02.2020-ci il tarixində saat 17:00-da Komitənin iclas zalında keçiriləcəkdir. İddiaçıların səlahiyyətli nümayəndələri zərflərin açılış prosedurunda iştirak edə bilərlər.
Satınalmalarla bağlı ödənişlər ayrılmış vəsaitə uyğun köçürmə yolu ilə həyata keçiriləcəkdir.
Satınalma prosedurlarının əsas şərtləri barədə məlumat almaq üçün (+994 12) 595-13-50 (daxili 182) nömrəli telefonla əlaqələndirici şəxs Elçin Kazımlıya müraciət oluna bilər. Ünvan: AZ 1014, Bakı şəhəri, Füzuli küçəsi, 65.

State Committee for Urban Planning and Architecture of the Republic of Azerbaijan announces bid quotations in connection with the purchase of goods under Lot-1 “Stationery and Economics” and lot-2 “Printing Products” at the expense of funds allocated for the maintenance of the Office in 2020.
Those who wish to take part in the procurement process should submit to the Committee their stamped bid prices that include taxes and other duties in sealed envelopes not later than 14.02.2020.13:00 local time. The envelope opening procedure will be held on 14.02.2020 at 17:00 in the Committee's meeting room. Authorized representatives of bidders may attend the envelopes opening procedure.
Procurement payments will be made by wire transfer within the allocated funds.
For the procurement procedures details please contact Elchin Kazimli at (+994 12) 595-13-50 (ext. 182). Address: AZ 1014, Baku, 65 Fuzuli Street.