Komitə sədrinin növbəti vətəndaş qəbulu Xaçmaz şəhərində keçiriləcək
Komitə sədri Anar Quliyev 21 avqust 2026-cı il tarixində Quba, Qusar və Xaçmaz rayonlarından olan sakinləri qəbul edəcək.
Komitənin səlahiyyətləri çərçivəsində vətəndaşları narahat edən məsələlərin həlli məqsədilə qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Xaçmaz şəhərində baş tutacaq.
Vətəndaşlar yazılı formada Komitənin sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələri, office@arxkom.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin www.arxkom.gov.az rəsmi internet səhifəsində müraciət formasını dolduraraq qəbula yazıla bilərlər.

The Chairman of the Committee to hold the next citizen reception in Khachmaz
Chairman of the State Committee on Urban Planning and Architecture of the Republic of Azerbaijan, Anar Guliyev, will receive citizens from the Guba, Gusar, and Khachmaz districts on 21 August 2026.
The reception will begin at 10:00 in Khachmaz and will focus on addressing issues raised by citizens within the Committee's areas of responsibility.
Citizens may register for the reception by submitting a written application through the Committee's official social media accounts, via email at office@arxkom.gov.az, or by completing the application form available on the Committee's official website at www.arxkom.gov.az.