• Bəzi tikinti obyektlərinin tikintisinə və istismarına icazənin alınması üçün elektron müraciət sis...
Bəzi tikinti obyektlərinin tikintisinə və istismarına icazənin alınması üçün elektron müraciət sisteminin təqdimatı keçirildi
21 fevral 2019-cu il tarixində Azərbaycan Respublikası Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin təşkilatçılığı ilə Bakı şəhəri üzrə ekspertizanın keçirilməsi tələb olunmayan tikinti obyektlərinin tikintisinə və istismarına icazənin alınması üçün elektron müraciət sisteminin təqdimatı keçirildi.
Elektron müraciət sisteminin təqdimatı Real TV-nin efirində birbaşa yayımlanmışdır. Yayımın video yazısını diqqətinizə çatdırırıq:

Presentation of E-Application System for the Issuance of Construction and Occupancy Permits of some Construction Projects
On 21 February 2019, the State Committee on Urban Planning and Architecture of the Republic of Azerbaijan organized and held a presentation of the E-Application System for the issuance of construction and occupancy permits for the construction projects in Baku that do not require expert assessment.
The Real TV live-streamed the presentation of the E-Application System. We hereby bring to your attention the video record of the broadcast: